Nedēļas lozungs

Mana dienas grāmata

Dace priede
Pirkt 8.10 EUR

Dace Priede ir daudzpusīga personība - mamma, režisore, sētniece, rakstniece, valodas (runas) konsultante un trīs draudzēs Kurzemē - mācītāja pienākumu izpildītāja. Viņas romāni - “Saule špagas asmenī”, “Kamenes uz stīgām”, “Mēnesstars pār jūru”, “Zirnekļa tīkls smilgās”, “Mēnesstars pār ezeru”, “Taurenis vientuļās debesīs” un “Pasakas mazam bērniņam” lasītājam liek no sirds izdzīvot varoņu priekus, sāpes un mīlestību. Tāpēc, ka Dace Priede pati ir tāda – cilvēcīga  un tieša.

 Par grāmatu „Mana dienasgrāmata”, kas klajā nākusi pērnā gada nogalē, autore saka: „Šī grāmata nav tikai bērniem vai tikai pieaugušajiem, katrs te atradīs savu pasaku. Lai kā mēs, lielie, censtos būt lieli un vareni, sirdī mēs vienalga esam bērni. Un tā ir laime, ja briedumam ir bērna smalkā dvēsele."

 Atsauksmi par grāmatu uzrakstījis Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Liepājas diecēzes Bīskaps Pāvils Brūvers: “Dace Priede, klusi un uzticīgi kalpojot mūsu Baznīcā, ik pa brīdim nākusi klajā ar kādu pārsteigumu. Viņa raksta grāmatas. Arī šī grāmata - pasakas katrai dienai pārsteidz ar negaidītiem jautājumiem, ar neparastu redzējumu. Ar ziņkārīgām Dieva bērna acīm viņa raugās uz cilvēku savstarpējām attiecībām, uz cilvēku attiecībām ar apkārtni, uz cilvēka attiecībām ar Dievu un redzēto viņa glezno kā mazus akvareļus – vietām līnijas velkot skaidras, vietām  krāsas pludinot...Īpašu nokrāsu un īpašu vērtību šim darbam piešķir sievišķība.

Dacei Priedei ar šīm miniatūrām ir izdevies ko paveikt no šī grūtā uzdevuma - ļaut vīrietim kaut nedaudz vairāk saprast sievieti, viņas smalkumu, emocionalitāti, viņas sevišķumu.

No sirds vēlu, lai šī grāmata palīdz mums paskatīties uz šo pasauli ar nedaudz citādām acīm un ieraudzīt tajā ko tādu, kas mūs pārsteidz, kas iepriecina, kas liek labāk saprast pašam sevi, labāk saprast vienam otru, labāk saprast šo pasauli un pāri visam labāk saprast debesu Tēva mīlestību pret visu savu radību un mums, Viņa mīļajiem bērniem".

  • mīkstie vāki
  • 10.5 x 16 cm
  • 403 lpp.
  • 265 g
  • Latvija
  • 9789984499307
Mājas lapa izstrādāta Graftik