Nedēļas lozungs

Mīlestības pedagoģija - audzināšana, kas dziedina

Ina Grasmane
Pirkt 34.70 EUR
Mīlestības pedagoģija- audzināšana, kas dziedinaPietuvināt
Mīlestības pedagoģija- audzināšana, kas dziedina
GRASMANE INA
Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci
Mīlestības pedagoģija, balstoties uz Dieva Vārda atklāsmes gaismu, apzinās un respektē Dieva iniciatīvu, Viņa mīlestības pilno attieksmi un žēlastību bērna izaugsmes procesā.
Kristus Evaņģēlijs neierobežo cilvēka brīvību un neiznīcina to, kas labs katrā kultūrā un reliģijā. Evaņģēlijs ne vien pieņem labo un šķīstī nepareizo, bet turklāt labo paaugstina, dodot tam iespēju Kristū sasniegt savu pilnību. Mīlestības pedagoģiju var uzskatīt par īstenotu, ja bērns jeb māceklis nonāk “līdz pilnīgam cilvēkam, līdz lieluma mēram saskaņā ar Kristus pilnību” (Ef 4, 13). Mīlestības pedagoģija vēlas palīdzēt izzināt bērna aicinājumu, viņa dāvanas un sūtību, kuru Dievs dāvā cilvēkiem. Kā to labi saka grāmatas autore Ina Grasmane, mīlestības pedagoģijas pamatakmens ir lēmums: es mācīšos paust mīlestību. Šis uzdevums skar ne tikai bērnus, bet arī pedagogu kolektīvu, tas iesaista vecākus un ir izaicinājums visai sabiedrībai. Kā labāk atklāt, sagatavot un palīdzēt pieņemt šo transformējošo lēmumu? Uz šo jautājumu cenšas atbildēt mīlestības pedagoģija.
Ina Grasmane ne tikai pauž savu personisko pieredzi, bet arī apkopo bērnu audzinātāju un skolotāju pieredzi. Šī grāmata palīdzēs paplašināt profesionālo kompetenci pedagogiem, savukārt vecākiem – saprast un labāk līdzdarboties bērnu audzināšanas procesā. Grāmatas autore ir ne tikai devusi teorētisku pamatojumu, bet arī praktiskas, terapeitiskas metodes, vingrinājumus, kuri palīdzēs izvērtēt problēmsituācijas, apjaust risinājumus un pilnveidoties.
Grāmata ir kā mīlestības ceļa virziens ar ceļa zīmēm – ar Dieva Vārda iedrošinājumu un bagātu garīgās dzīves pieredzi./Bīskaps Andris Kravalis.
  • cieti vāki
  • 18 x 24 cm
  • 296 lpp.
  • 970 g
  • Latvija
  • Kala Raksti
  • 2021
  • 9789934235078
Mājas lapa izstrādāta Graftik