Nedēļas lozungs

Dzimtas dziedināšana

Tēvs Jozefu-B.Ssemakula
Pirkt 22.70 EUR
Tas noteikti bija svēts filozofs, kurš pirmais izteica aforismu: "Problēmas mūsu priekšā nekad nav tik lielas kā Spēks aiz mums." Vārda "Spēks" rakstība ar lielo burtu mums atgādina tā dievišķību un bezgalību. Taču Dieva spēks vinemēr ir saistīts ar Viņa mīlestību. Viņa varenās rokas, kas mūs atbalsta mūsu pārbaudījumos, ir tās pašas, kas mūs šajos pārbaudījumos apskauj ar mīlošu līdzcietību un bez jebkāda nolūka atmaksāt.
Mēs, cilvēki, kas grīļojamies zem savu problēmu nastas, meklējam dziedināšanu ne vien savai miesai, dvēselei un garam (1 tes 5,23), bet visbiežāk arī attiecībām - sevišķi starp dzimtas locekļiem. Radinieka cirsta brūce ir sāpīgāka un bīstamāka nekā apvainojums no svešinieka vai pavirša paziņas puses. Fiziskas un emocionālas kaites var būt mokošas, taču nereti tās pieņemt ir vieglāk nekā bēdas un sirdssāpes, kad redzam ģimenes locekļus stiegam finansiālās grūtībās, atkarībās, grēcīgos darījumos, ateismā, perversijās; kad viņi slēdz nederīgas laulības, zaudē ticību, cieš no bezdarba, izdara abortus un pašnāvības, utt. Šīs personiskās problēmas, sastrutojot kā augoņi, pēc savas patiesās dabas pārtop starppersoniskās attiecību un, galvenokārt, visas dzimtas problēmās. Tādejādi inficējas veselas dzimtas, un ar katru nākošo paaudzi problēma tiecas riest metastāzes. Daži galu galā aptver, ka viņu vienīgā cerība ir Dievišķais Dziedinātājs.
Šajā darbā tēvs Jozefs izpētījsi garīgos risinājumus dzimtas dziedināšanā, kas izrādījušies visefektīvākie un reizēm pat brīnumaini. Aizšķirot šīs grāmatas pēdējo lappusi, lasītājs noteikti izjutīs cerības pacēlumu un svētu optimismu, apzinādamies, ka "Spēks aiz mums" darbojas un palīdz neiedomājamā veidā.
  • mīksti vāki
  • 15 x 22.5 cm
  • 355 lpp.
  • 520 g
  • Latvija
  • Dzīvības Straumes
  • 2018
Mājas lapa izstrādāta Graftik