Nedēļas lozungs

M.Lutera Mazais Katehisms. Atmiņu kartiņas

Pirkt 7.60 EUR
Šīs parocīgās kartiņas ir domātas, lai iemācītos “Mazo Katehismu” no galvas. Svarīgas lietas cilvēks vienmēr atceras, zina no galvas. Arī izpratne par kristīgo ticību un cilvēka vietu tajā, ir ļoti svarīga, jo tā nosaka visu cilvēka dzīvi, tā ir cilvēka dzīves ēkas pamats.

Komplektā ir 66 kartiņas (laminētas un ievietotas kastītē), kurām vienā pusē ir jautājums, otrā – atbilde. Tās vari apgūt gan individuāli, gan ģimenes vai draugu lokā.

Kā mācīties? Viss komplekts ir sadalīts septiņās daļās un tās vari apgūt, sākot ar jebkuru daļu. Mēģinot atcerēties, vairākas reizes pārlasi kartiņas atbildes pusi vienu vai divas reizes dienā. Pēc kāda laika izlasi tikai kartiņas jautājuma pusi, un tad centies atbildēt, neskatoties kartiņas atbildes pusē. Grupā vai draugu lokā ir aizraujošāk un jautrāk. Neuztraucies par to, cik ilgā laikā apgūsi visas kartiņas, jo katehisma mācīšanās nav sacensības, bet gan paradums visas dzīves garumā.

Tāpat šīs kartiņas var izmantot grupās (3–5 cilvēki), izvēloties jebkuru kartiņu un kopīgi pārrunājot un diskutējot gan jautājumu, gan atbildes.

Atmiņu kartiņas var izmantot gan Svētdienas skolā, gan Iesvētes mācībā, gan Bībeles stundās un citos kopīgos pasākumos. Tās palīdzēs bērniem un pieaugušajiem labi apgūt kristīgās ticības pamatus, iemācīties reflektēt par savu ticību un apgūt iemaņas ticības pamatu nodošanai tālāk citiem cilvēkiem.
  • 10.5 x 15 cm
  • 370 g
  • Latvija
  • Luterisma mantojuma fonds
  • 2019
Mājas lapa izstrādāta Graftik