Nedēļas lozungs

Mēs visi esam ceļā

Raimonds Jankovskis
Pirkt 5.00 EUR

Raimonds Jankovskis bija brālis Kristū - vienkāršs, patiess un sirsnīgs. Prata pamanīt  detaļas, uzlūkot cilvēkus ar līdzjūtību, un novērtēt kā lielas, tā mazas lietas. 

Pavisam nesen Raimonds negaidīti tika aizsaukts mūžībā, atstājot mums visiem dāvanu - dzejoļu krājumu ar nosaukumu "Mēs visi esam ceļā". Tas ir atgādinājums, ka ikviens no mums patiešām ir ceļā, tiecoties pretī mūžībai un pilnībai, kas ir Jēzu Kristū. 

Dzejoļu krājumā ir ietverta Raimonda dzīves laikā pierakstītā dzeja un arī Raimonda paša uzņemtās fotogrāfijas, dodot iespēju lasītājam dzeju uztvert arī vizuāli, it kā tas būtu lūkoties tajā ar paša autora acīm.

 Apjomā dzejoļu krājums nav liels, taču ārkārtīgi trāpīgs, kodolīgs un patiess. Raimonda dzeja ir godīga un bez liekiem izskaistinājumiem. Pavisam neviļus šķiet, ka tieši šī spēja būt godīgam un spēja uzdot godīgus jautājumus uzrunā un atbruņo arī pašu lasītāju. Uzrunā neslēpties, neizlikties, godīgi palūkoties uz sevi un uz apkārtējo un tad klusi atzīties - es esmu tikai cilvēks, kam ir vajadzīgs Jēzus Kristus, es esmu tikai cilvēks, kas ir ceļā ....ceļā uz svēttapšanu un ceļā uz mūžību. Raimonda dzejā šī atzīšanās un apziņa ir nepārprotami apjaušama

Dzejoļu krājums ir veidots formātā, kas iepriecinās ne tikai kristīgās dzejas baudītājus, bet labi noderēs arī kā dāvana. Kas gan var būt labāks, kā uzdāvināt kādam pāris godīgas dzejas rindiņas ar atgādinājumu, ka mēs visi esam ceļā un ka mums visiem ir vajadzīgs glābējs Jēzus Kristus.

  • 15 x 10.5 cm
  • 118 lpp.
  • 90 g
  • Ingrīda Briede
  • 2024
  • 9789934911552
Mājas lapa izstrādāta Graftik